Spotkanie opłatkowe w ROD im. mjr. Dobrzyckiego w Obornikach

"I niech nie dzieli nas w tę noc, ni gniew, ni żal, ni ściana, przy skromnym stole(kolędo)z nami siądź i dobra bądź jak mama.  Otul nas w tę noc, dobrocią jak pierzynką... Kolędo podziel się z nami miłością i nadzieją"

12 grudnia 2019 roku członkowie Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej ROD spotkali się po raz kolejny na tradycyjnym "opłatku". W przededniu świąt Bożego Narodzenia, w świątecznej i rodzinnej atmosferze,  Prezes ROD złożył wszystkim zebranym serdeczne podziękowania za pracę na rzecz ogrodu oraz osiągnięcia ROD w mijającym roku.

Serdeczne życzenia świąteczne oraz Noworoczne upiększone cytatami z literatury polskiej, nawiązujące do tradycji świąt Bożego Narodzenia, złożyła zebranym uczestniczka uroczystości świątecznej.

Spotkanie było również okazją do przedstawienia założeń do planu pracy ogrodu na 2020 rok. Prezes wspomniał o kolejnych planowanych inwestycjach w ogrodzie oraz możliwościach wsparcia ich ze środków finansowych samorządów terytorialnych.

W iście literackim nastroju, (na fali "noblowskiego wydarzenia roku!!), przy iskrach pryskających z kominka i zapachu żywej sosny, serdecznych opowieściach zebranych oraz tradycyjnych potrawach, minął magiczny czas przedświątecznego spotkania.

Jan Molski/Oborniki