Rozmowy po zachodzie na tematy działkowe

Rozmowy po zachodzie na tematy działkowe

Kilka dni temu na antenie Rozmów po Zachodzie w radiu Merkury gościł wiceprezes Okręgowego Zarządu PZD w Poznaniu - Jerzy Kucznerowicz.
Jarząbek pogrąża sie coraz bardziej

Jarząbek pogrąża sie coraz bardziej

Ireneusz Jarząbek to postać znana dużej części działkowców nie od dziś. Szkoda tylko, że  chyba z tej najgorszej z możliwych stron. Wszystko wskazuje na to, że pasmo jego porażek zdaje się nie mieć końca i sam Jarząbek coraz gorzej sobie z nimi radzi. Na światło dzienne wychodzą bowiem kolejne fakty, które  potwierdzają jak nieudolna jest gra, którą prowadzi.
Tygodnik „NIE”: Bardzo uboga milionerka

Tygodnik „NIE”: Bardzo uboga milionerka

„Beata N. stała się właścicielką 6 ha gleby w Poznaniu. Nie byłoby w tym niczego nadzwyczajnego, gdyby nie 4 fakty: a) zapłaciła 80 tys. zł, choć biegli twierdzą, że wartość nieruchomości wynosi 20 mln; b) ziemia była używana przez Rodzinny Ogród Działkowy im. 23 Lutego;
news

Integracja dzieci przedszkolnych i młodszych klas szkoły podstawowej w ROD im. Jerzego Niedziałkowskiego w Środzie Wielkopolskiej.

Integracja dzieci przedszkolnych i młodszych klas szkoły podstawowej w ROD im. Jerzego Niedziałkowskiego w Środzie Wielkopolskiej.  Pod tytułem  ŻYWE LEKCJE PRZYRODY, w ramach otwartego programu dla społeczności miasta cieszącym się naszą małą ojczyzną ogrodową godną do naśladowania.
news

Stanowisko Zarządu Polskiego Związku Dzialkowców z dnia 12 czerwca 2017r. w sprawie działań tzw. "niezależnych działkowców"

news

article-1360

news

Piknik z Alzheimerem w ROD im. 2 Armii WP

23 lipca po raz kolejny Piknik Wielkopolskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Chorobą Alzheimera odbył się w ROD im. 2 Armii Wojska Polskiego.  Gospodarzem imprezy był wiceprezes Zarządu Ogrodu Andrzej Górczyński. Prezes Stowarzyszenia Pani Elżbieta Fiszbach dziękując za udostępnienie Ogrodu na niedzielne popołudnie podkreślała znaczenie jakie dla chorych i ich opiekunów ma możliwość oderwania się choćby na krótko od szarej codzienności zmagania się z chorobą. Z olbrzymim zainteresowaniem...
news

article-1390

Ten artykuł nie posiada opisu
news

Działkowcy u schyłku lata

  Tradycyjnie w sierpniu i wrześniu działkowcy obchodzą swoje święto – Dzień Działkowca. Na tych festynach gromadzą się całe działkowe rodziny, często towarzyszą im zapraszani goście. 
« pierwsza37383940414243»ostatnia »