Murale na świetlicy ROD Energetyk II w Poznaniu

W dniach 16 i 18 czerwca 2026 roku dzięki wspaniałej, zespołowej pracy utalentowanych uczniów klasy 3b pod opieką pani Justyny Miklasiewicz z Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu powstały dwa murale na świetlicy ROD Energetyk II przy ulicy Bukowskiej 173 w Poznaniu. Wyglądają przepięknie! Radośnie witają wszystkich odwiedzających ogród a i przechodnie zaciekawieni odwracają głowy. Klasa przesłała 13 projektów spośród których działkowcy wybrali dwa.

 

Zarząd ROD Energetyk II w Poznaniu