Informacje ze spotkania opłatkowego w Śremie

21 grudnia 2019 roku w zaprzyjaźnionej restauracji „Relax” w Śremie miało miejsce spotkanie opłatkowe  działkowców ze wszystkich rodzinnych ogrodów powiatu śremskiego. Spotkanie rozpoczął przewodniczący kolegium ROD powiatu śremskiego pan Robert Klimaszewski, który podziękował działkowcom za ich działalność nie tylko na swoich działkach. Przekazał wszystkim działkowcom i ich rodzinom gorące życzenia, zwłaszcza zdrowia i spełnienia marzeń. W spotkaniu uczestniczył przyjaciel śremskich ogrodów burmistrz Śremu Pan Adam Lewandowski, który w swoim wystąpieniu przedstawił aktualne informacje z życia miasta i Gminy Śrem. Życzył wszystkim działkowcom dużo zdrowia, satysfakcji i spełnienia marzeń w 2020 roku. 
W imieniu nieobecnego starosty śremskiego świąteczne życzenia przekazał pan Edmund Derwich. Złożył również podziękowania burmistrzowi za dotychczasową współpracę i wsparcie finansowe dla śremskich ogrodów. Po wystąpieniach przyszedł czas na dzielenie się opłatkiem i składanie osobistych życzeń, a następnie wspólny posiłek, który składał się z tradycyjnych potraw. Był między innymi wyśmienity karp, krem grzybowy,  śledzie, kluski z makiem a na koniec kawa, herbata i coś słodkiego. Podczas całego spotkania panowała bardzo fajna atmosfera, zresztą jak zawsze.

Materiał w telegraficznym skrócie przygotował Pan Edmund Derwich - wiceprzewodniczący Kolegium Prezesów w Śremie a także Prezes ROD
„Na Zboczu” w Śremie.