Pomysłodawca „Kultury i sztuki w ROD” nominowany do plebiscytu Głosu Wielkopolskiego - Osobowość Roku 2022. Głosowanie trwa do 23 lutego br.

W plebiscycie Głosu Wielkopolskiego można głosować na osoby, które w minionym roku odniosły sukcesy, zasłużyły się dla lokalnej społeczności lub angażowały się w działania charytatywne. Wraz z Głosem Wielkopolskim wybrać można laureatów spośród utalentowanych twórców, którzy udzielali się w swojej dziedzinie sztuki oraz społeczników, który skutecznie działali na rzecz małych ojczyzn.

Wśród nominowanych w kategorii Kultura jest Pan Zbigniew Roth - poeta aktywny także na polu działalności kulturalnej w ROD. Był animatorem cyklicznego przedsięwzięcia "Kultura i sztuka w ROD" oraz autorem utworów dotykających ogrodów działkowych.

Zachęcamy do głosowania na Pana Zbigniewa Rotha - twórcę, który swoją pasję do kultury zaszczepił również w Rodzinnych Ogrodach Działkowych. Głosowanie trwa do 23 lutego 2023 r.

W załączeniu przesyłamy informację o nominacji Pana Zbigniewa Rotha do plebiscytu Osobowość Roku 2022, informację o nominacji od autora oraz informację o sposobach głosowania.

Kliknij w link do głosowania na Osobowość Roku 2022 w kategorii Kultura w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego

OZ PZD w Poznaniu