„POŻEGNANIE LATA 2017" w ROD im. mjr Dobrzyckiego w Obornikach

            Bardzo bogaty sezon 2017 roku w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym im. mjr Dobrzyckiego w Obornikach powoli dobiega końca. Ogrodowe „POŻEGNANIE LATA 2017" było okazją do podsumowania pracy w mijającym roku.

            W dniu 3 października 2017 roku w świetlicy domu działkowca ROD spotkali się seniorzy ogrodu, którzy wyróżnieni zostali jubileuszowymi dyplomami z okazji 120 lecia istnienia ogrodów działkowych w Polsce. Dyplomy jubileuszowe za osobiste zaangażowanie w rozwój ogrodów  działkowych dla pokoleń oraz współudział w tworzeniu, umacnianiu oraz obronie Związku otrzymali: Anna Krzyżaniak, Władysław Sobański, Henryk Piejak, Eugeniusz Głowacki, Ryszard Ratajski oraz Zbigniew Sudoł.

            Brązową odznaką „Zasłużony Działkowiec" zostali odznaczeni Stefania i Jan Piątkowie -  wzorowi użytkownicy działki nr 200. Spotkanie było okazją do wspomnień, kiedy to tworzyły się zręby dzisiejszego ogrodu. Wymieniono również opinie i wnioski do pracy na kolejne lata. Spotkanie  przebiegało w  miłej i sympatycznej atmosferze.

Jan Molski/Oborniki