ROD „Azalia” w Widziszewie uczcił 35-lecie istnienia ogrodu

W dniu 17 grudnia 2022 roku odbyło się uroczyste zebranie Zarządu ROD „Azalia” w Widziszewie. Na zebranie został zaproszony cały skład Zarządu ROD, Komisji Rewizyjnej a także ogrodowi gospodarze i elektrycy.

Jednym z głównych punktów zebrania Zarządu było uczczenie 35 lat istnienia ogrodu. Prezes Zarządu przedstawił zebranym rys historyczny ogrodu od jego założenia po dzień dzisiejszy. Przypomniał wszystkie składy zarządów od początku powstania ogrodu oraz członków Komisji Rewizyjnych i dawnych Komisji Rozjemczych a także wszystkich funkcyjnych ogrodu.

Żywo dyskutowano nad przyszłością ogrodu a także nad rozwojem ogrodu i potrzebą realizacji nowych zadań w roku przyszłym. Ożywioną dyskusję prowadzono podczas kolacji oraz przy kawie i pysznym torcie z okazji jubileuszu 35 lecia ROD „Azalia” w Widziszewie.

Prezes złożył wszystkim obecnym podziękowania za społeczną pracę na rzecz i dla dobra ogrodu a także złożył serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego 2023 Roku.

Na zdjęciach uczestnicy zebrania, Zarząd i jubileuszowy tort.

Marek Kalemba
Prezes zarządu ROD „Azalia”